See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanstelling van een organisator voor het aanbod buitenschoolse kinderopvang in Noorderwijk-Morkhoven
Beschrijving: Aanstelling van een organisator voor het aanbod buitenschoolse kinderopvang in Noorderwijk-Morkhoven
Interne identificatiecode: PPP03G-3319/6010/2026-002
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85312110 Kinderdagverblijven
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026-002_1