491262-2024 - Resultaat
Nederland – Software en informatiesystemen – Softwarebroker
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Softwarebroker
Beschrijving: De opdracht heeft betrekking op het verwerven van Commercial off the Shelf software, voor (gemeentelijke (conform GEMMA) licenties welke on-premise en/of als SaaS/Iaas/PaaS (XaaS) afgenomen kunnen worden inclusief advies, service en onderhoud. Circa € 4 a 5 miljoen ex btw per jaar. Op basis van schatting van de verwachte groei gebaseerd op de ontwikkelingen zoals beschreven in de aanbestedingsdocumentatie door verSaaSing wordt een maximale totale contractwaarde aangehouden van € 30 miljoen exclusief btw voor de potentiële contractduur van 4 jaar.
Interne identificatiecode: 230159SGD
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: AANVULLING OBV VOORBLAD NOG AANVULLEN OBV LEIDRAAD
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst kan verlengd worden met 2x 1 jaar.