See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst onderhoud terreinen
Beschrijving: De opdracht heeft tot voorwerp het sluiten van een raamovereenkomst voor het uitvoeren van onderhoudswerken en groenbeheer van de terreinen gelegen op diverse locaties op het grondgebied van De Watergroep. Er zal een raamovereenkomst afgesloten worden met 1 deelnemer per perceel. De voorwaarden van de opdrachten gebaseerd op de raamovereenkomst worden volledig in het bestek vastgelegd, met uitzondering van de af te nemen hoeveelheden. Het gaat om het afsluiten van een raamovereenkomst voor 1 jaar. Behoudens opzegging vanwege De Watergroep wordt deze raamovereenkomst stilzwijgend verlengd met een periode van 1 jaar. De raamovereenkomst kan maximaal 7 keer verlengd worden (1 + 1 + 1 + 1 + 1 + 1 + 1 + 1).
Interne identificatiecode: 20250110
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 20250110 - 1 - Terreinen regio West (West-Vlaanderen)
Beschrijving: Terreinen regio West (West-Vlaanderen)
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 20250110 - 2 - Terreinen regio Midwest deel 1 (Oost-Vlaanderen noordelijk deel)
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: 20250110 - 3 - Terreinen regio Midwest deel 2 (Oost-Vlaanderen zuidelijke deel en terreinen Vlaams-Brabant) (westelijk deel)
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: 20250110 - 4 - Terreinen regio Midoost deel 1 (Vlaams-Brabant westelijk deel)
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: 20250110 - 5 - Terreinen regio Midoost deel 2 (Vlaams-Brabant oostelijk deel, inclusief centraal laboratorium)
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: 20250110 - 6 - Terreinen regio Oost (Limburg)
Interne identificatiecode: 6