See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Telefonie
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is het selecteren en contracteren van één Inschrijver waarmee een Raamcontract wordt aangegaan voor de dienstverlening Telefonie voor de deelnemende Opdrachtgevers conform de eisen en wensen gesteld in de aanbestedingsdocumenten. De totale opdrachtwaarde wordt geraamd op € 4.000.000,- tot € 5.000.000, -
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64200000 Telecommunicatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: het leveren van een complete vaste en/of mobiele telefonie dienstverlening. De totale opdrachtwaarde wordt geraamd op € 4.000.000,- tot € 5.000.000, -
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -