2. Procedure
Procedure
Titel: ROK ABB materialen en licenties
Beschrijving: De scope van de raamovereenkomst is primair het aanschaffen van ABB materialen en licenties voor de PA projecten binnen Delfland. Op basis van de huidige install-base zal dit zal voornamelijk de productlijn 800xA zijn. Echter kunnen ook andere productlijnen worden uitgevraagd zoals bijv. Freelance DCS. Alle ABB materialen ten behoeve van de volgende objecten: Waterketen AWZI De Nieuwe Waterweg • (Eind)gemalen naar AWZI De Nieuwe Waterweg AWZI De Groote Lucht (DGL) • (Eind)gemalen naar AWZI DGL • Rioolgemalen Maassluis Watersysteem Boezemgemalen Doorvoergemalen Boostergemaal Kerstanjewetering Waterberging Hoekpolder Binnenstad Delft
Interne identificatiecode: INK2026.450
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38810000 Uitrusting voor industriële procesregeling
Aanvullende classificatie (cpv): 38800000 Apparaten voor de bewaking van industriële processen en voor afstandsbediening
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De scope van de raamovereenkomst is primair het aanschaffen van ABB materialen en licenties voor de PA projecten binnen Delfland. Op basis van de huidige install-base zal dit zal voornamelijk de productlijn 800xA zijn. Echter kunnen ook andere productlijnen worden uitgevraagd zoals bijv. Freelance DCS. Alle ABB matrialen ten behoeve van de volgende objecten: Waterketen AWZI De Nieuwe Waterweg • (Eind)gemalen naar AWZI De Nieuwe Waterweg AWZI De Groote Lucht (DGL) • (Eind)gemalen naar AWZI DGL • Rioolgemalen Maassluis Watersysteem Boezemgemalen Doorvoergemalen Boostergemaal Kerstanjewetering Waterberging Hoekpolder Binnenstad Delft
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Delfland wil dat het ook mogelijk is om voor een specifiek project ook de hardware van een andere leverancier dan ABB uit te vragen onder deze raamoverkomst. De verwachting is dat dit beperkt tot niet zal gebeuren.