2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud, beheer, hosting en doorontwikkeling Peridos
Beschrijving: Dit betreft de Europese openbare aanbesteding voor doorontwikkeling en hosting en technisch beheer inclusief onderhoud van Peridos, het informatiesysteem voor de prenatale screening. De opdracht is geraamd op basis van twee onderdelen van de opdracht, namelijk: Periodieke vergoeding Hosting, Technisch beheer inclusief Onderhoud (€350.000-€550.000) en Doorontwikkeling (€10.000.000-€30.000.000). Voor de elementen Hosting en Technisch beheer inckusief Onderhoud geldt dat sprake is van een dienstverleningsovereenkomst. Voor Doorontwikkeling geldt dat de Overeenkomst het karakter heeft van een raamovereenkomst. Opdrachtgever is het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) mede namens de Regionale Centra en de CLBPS. https://www.rivm.nl/contact/zakendoen-met-rivm
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000