491759-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten door huisartsen – Aanbesteding Huisartsenzorg DJI 2025
Vooraankondiging of periodieke indicatieve aankondiging gebruikt als oproep tot mededinging – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanbesteding Huisartsenzorg DJI 2025
Beschrijving: DJI biedt aan Justitiabelen medisch noodzakelijke en niet-uitstelbare zorg die, kwalitatief gezien, equivalent is aan de zorg in de maatschappij en tegen een maatschappelijk aanvaardbaar kostenniveau geleverd wordt. Het doel van deze aanbesteding is contracten te sluiten voor de levering van Huisartsenzorg, die hieraan voldoen.
Interne identificatiecode: 399351
Belangrijkste kenmerken van de procedure: DJI biedt aan Justitiabelen medisch noodzakelijke en niet-uitstelbare zorg die, kwalitatief gezien, equivalent is aan de zorg in de maatschappij en tegen een maatschappelijk aanvaardbaar kostenniveau geleverd wordt. Het doel van deze aanbesteding is contracten te sluiten voor de levering van Huisartsenzorg, die hieraan voldoen.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85121100 Diensten door huisartsen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel A Huisartsenzorg Alphen aan den Rijn (PI)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting Alphen aan den Rijn is een Penitentiaire Inrichting (PI). Deze JI bestaat uit twee Locaties: Locatie 1: Maatschapslaan Maatschapslaan 1 2404 CA Alphen aan den Rijn Locatie 2: Eikenlaan Eikenlaan 36 2404 BR Alphen aan den Rijn
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel B Huisartsenzorg Haaglanden (PI)
Beschrijving: Pompstationsweg 32 2508 DE Den Haag
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel C Huisartsenzorg Oostvaarderskliniek (FPC)+Pieter Baan Centrum (POK)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting Oostvaarderskliniek is een Forensisch Psychiatrisch Centrum (FPC) en de Justitiële Inrichting Pieter Baan Centrum is de Psychiatrische Observatie Kliniek (POK). Deze JI’s zijn samen één Locatie: Locatie: Carl Barksweg 3 1336 ZL Almere
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel D Ter Apel (1)
Beschrijving: Ter Apelervenen 10 9561 MC Ter Apel
Interne identificatiecode: 4