491913-2026 - Resultaat
Nederland – Bouwen van tunnels, schachten en ondergrondse doorgangen – Vervangingsonderhoud IJ-tunnel
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Vervangingsonderhoud IJ-tunnel
Beschrijving: De gemeente Amsterdam, hierna te noemen aanbesteder, is op zoek naar een opdrachtnemer die als samenwerkingspartner wil meedenken in de opgave van het project Vervangingsonderhoud IJ-tunnel en het werk tot uitvoering zal brengen. N.v.t.
Interne identificatiecode: PIJT/63877
Type procedure: Concurrentiegerichte dialoog
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie selectieleidraad
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45221200 Bouwen van tunnels, schachten en ondergrondse doorgangen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Vervangingsonderhoud IJ-tunnel
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 48000000 Software en informatiesystemen, 71340000 Geïntegreerde technische diensten