Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Uitbreiding en renovatie Nikhef te Amsterdam - projectmanagement
Referentienummer: VNA1801
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning
II.1.4.
Korte beschrijving
Het object van aanbesteding betreft het projectmanagement in de ontwerp- en uitvoeringsfase voor de uitbreiding en renovatie van Nikhef te Amsterdam in de fasen Voorontwerp tot en met Gebruik/Exploitatie conform de taakbeschrijving, gebaseerd op DNR-STB 2014. Voor de uitvoeringsfase is het projectmanagement, de hoofddirectievoering, toezicht en kostenmanagement een taak voor de projectmanager. Daarnaast zal de projectmanager tevens bij de aanbesteding van de ontwerpgroep worden betrokken.
Een inschrijver dient ten minste te bestaan uit een projectmanager, een projectleider, een project assistent, een kostendeskundige, een directievoerder en een toezichthouder.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 71540000 Coördinatie van bouwwerkzaamheden, 71248000 Toezicht op plannen en documentatie, 71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming, 71244000 Kostenberekening en -bewaking
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Circa 13 000 m2 bvo