492333-2024 - Mededinging
Nederland – Bouwen van gebouwen – Bouwteamaannemer Westfries Museum
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Bouwteamaannemer Westfries Museum
Beschrijving: De aanbesteding van de verbouw van het Westfries Museum is twee keer eerder gepubliceerd. De eerste keer doormiddel van een Niet openbare procedure in 2022. Deze is afgebroken omdat de directiebegroting een te grote afwijking had ten opzichte van het gepubliceerde bedrag. Bij de tweede aanbesteding, die als openbaar Europees is gepubliceerd, is het bedrag van onze directiebegroting gepubliceerd. Bij de inschrijvingen bleek dat ook dit bedrag zodanig werd overschreden dat voor gunning geen toestemming vanuit het college is gegeven. De verbouw en uitbreidingsplannen zijn nu zo aangepast in een schetsplan dat wij hierbij een bouwteamaannemer zoeken om samen met ons dit plan binnen de gestelde kaders uit te werken. Zie vlekkenplan en plan van eisen
Interne identificatiecode: 2159603
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De doelstellingen van de Opdracht zijn: • De bestaande objecten van het Westfries Museum klaar te maken voor de toekomst. Een goede fundering, een goede routing en toegankelijkheid, duurzaam en voorzien van alle noodzakelijke eisen voor een toekomstbestendig museum. • Het realiseren van een nieuw expositiepaviljoen in de tuin. • Het aanpassen van de werkruimten in het gedeelte Achterom. • Oplevering op 15 december 2026.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45210000 Bouwen van gebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45320000 Isolatiewerkzaamheden, 45330000 Loodgieterswerk, 45350000 Werktuigbouwkundige installaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Bouwteamaannemer Westfries museum
Beschrijving: De aanbesteding van de verbouw van het Westfries Museum is twee keer eerder gepubliceerd. De eerste keer doormiddel van een Niet openbare procedure in 2022. Deze is afgebroken omdat de directiebegroting een te grote afwijking had ten opzichte van het gepubliceerde bedrag. Bij de tweede aanbesteding, die als openbaar Europees is gepubliceerd, is het bedrag van onze directiebegroting gepubliceerd. Bij de inschrijvingen bleek dat ook dit bedrag zodanig werd overschreden dat voor gunning geen toestemming vanuit het college is gegeven. De verbouw en uitbreidingsplannen zijn nu zo aangepast in een schetsplan dat wij hierbij een bouwteamaannemer zoeken om samen met ons dit plan binnen de gestelde kaders uit te werken. Zie inschrijfleidraad en plan van eisen
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden