2. Procedure
Procedure
Titel: WGA ERD Verzekering - Waterschap de Dommel
Beschrijving: Opdrachtgever overweegt om per 1 januari 2025 het eigenrisicodragerschap voor de WGA voort te zetten. Of aanbestedende dienst ook daadwerkelijk het eigenrisicodragerschap met een private verzekering voortzet voor de WGA is afhankelijk van het feit of het eigenrisicodragerschap een (financieel) aantrekkelijkere optie is dan de WGA financiering onder te brengen bij het UWV of het in eigen beheer te nemen. Opdrachtgever had op peildatum 31-12-2023 584 werknemers in dienst. De WIA loonsom bedraagt € 28.432.910,- De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave WGA verzekering.
Interne identificatiecode: 1011703
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: WGA ERD Verzekering
Beschrijving: Opdrachtgever overweegt om per 1 januari 2025 het eigenrisicodragerschap voor de WGA voort te zetten. Of aanbestedende dienst ook daadwerkelijk het eigenrisicodragerschap met een private verzekering voortzet voor de WGA is afhankelijk van het feit of het eigenrisicodragerschap een (financieel) aantrekkelijkere optie is dan de WGA financiering onder te brengen bij het UWV of het in eigen beheer te nemen. Opdrachtgever had op peildatum 31-12-2023 584 werknemers in dienst. De WIA loonsom bedraagt € 28.432.910,-. De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave WGA verzekering.
Interne identificatiecode: 1