See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Afval ophalen en verwerken
Beschrijving: Afval ophalen, ledigen en verwerken, alsook de huur van de containers indien niet in eigendom voor alle sites van MKL: - Revalidatieziekenhuis RevArte, Drie Eikenstraat 659 te 2650 Edegem - Woonzorgcentrum Hof ten Dorpe, Welkomstraat 61 te 2160 Wommelgem - Zorgcampus Hof ter Schelde, August Vermeylenlaan 6 te 2050 Antwerpen - Zorgcentrum De Stroming, August Vermeylenlaan 6 te 2050 Antwerpen Online bestelling van alle types van afval ophaling en verwerking moet mogelijk zijn met onmiddellijke aankondiging en bevestiging van de exacte datum van dienstverlening. In het kader van Greendeal stellen we elke mogelijkheid van het sluiten van de recycling-cirkel enorm op prijs. Dit zal voornamelijk beoordeeld worden in het gunningscriterium duurzaamheid. Ook indien de sites RevArte, Hof ten Dorpe en/of Hof ter Schelde statistieken omtrent hun afnames vragen, dient de dienstverlener deze te kunnen bezorgen. Per afvalfractie per site moeten het aantal kg of ton (niet per m³) per maand kunnen worden opgevraagd online.
Interne identificatiecode: PPP10Z-109/4118/MKL-2024-004
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90524400 Ophalen, vervoeren en verwerken van ziekenhuisafval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: MKL-2024-004
Aanvullende classificatie (cpv): 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis