2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiligingsdiensten
Beschrijving: Europese Aanbesteding Beveiligingsdiensten €300.000,-
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79713000 Bewakingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: 4 x 6 maanden