Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Opties:
Beschrijving van de opties: De Overeenkomst heeft een looptijd van 4 jaar, en de beoogde startdatum van de implementatiewerkzaamheden is per 3 maart 2025. Opdrachtgever heeft de optie, eenzijdig uit te oefenen door Opdrachtgever, om de Overeenkomst, na het aflopen van die initiële looptijd, tweemaal te verlengen met een periode van twaalf maanden.
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land