Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen op het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Wmo Trapliften
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 44115600 Trapliften
II.1.4.
Korte beschrijving
Voor het inmeten, fabriceren, installeren en onderhouden van trapliften zoekt Rogplus de beste leverancier. De omvang bedraagt ongeveer 80 installaties per jaar.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 50750000 Liftonderhoud, 45313100 Installeren van liften
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
€ 300.000 per jaar