2. Procedure
Procedure
Titel: Aanschaf drie (3) tractoren
Beschrijving: Aanbestedende dienst wenst een overeenkomst aan te gaan voor de levering van drie (3) (rij)tractoren, welke ingezet gaan worden ten behoeve van uitvoering van waterschapstaken zoals transport van de maaiboten, grondkarren, maai- en overige werkzaamheden. onbekend.
Interne identificatiecode: 863365
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 16700000 Tractoren
Aanvullende classificatie (cpv): 16000000 Landbouwmachines
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levering drie (3) tractoren
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad. 0
Interne identificatiecode: 1