2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Boomadviesdiensten 2025-2026 (met optionele verlenging t/m 2028)
Beschrijving: De opdracht omvat in hoofdzaak: Boominspecties en diverse boomonderzoeken Zie Beschrijvend document
Interne identificatiecode: Z/24/231938
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Boominspecties
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Boomveiligheidscontrole (BVC) 3 jaarlijks b. Jaarlijkse controle attentiebomen c. Digitaal inmeten van bomen en opnemen kenmerken Zie beschrijvend document
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De initiële looptijd van de Overeenkomst is 2 jaar
Perceel: LOT-0002
Titel: Boomonderzoeken
Beschrijving: a. Nadere onderzoeken (NO) b. Trekproeven, geluids- en impulsmetingen en weerstandboringen c. Diverse boomadviezen, o.a. Bomen Effect Analyse (BEA) groeiplaats- en verplantbaarheidsonderzoeken d. Inzet werknemers ETT (algemeen en toezichthouder projecten). Zie beschrijvend document
Interne identificatiecode: 2