2. Procedure
Procedure
Titel: 31213941 Financiële-Economische Dienstverlening (FED) Van Brienenoordbrug (V&R VBB)
Beschrijving: Het project Vernieuwing Van Brienenoordbrug betreft de voorbereiding en uitvoering van omvangrijke werkzaamheden aan de Van Brienenoordbrug in Rotterdam. De brug vormt een essentieel onderdeel van het nationale hoofdwegennet (A16) en is van groot belang voor de bereikbaarheid, doorstroming en veiligheid van zowel regionaal als (inter)nationaal verkeer. Het project is gericht op het waarborgen van de constructieve veiligheid, beschikbaarheid en toekomstbestendigheid van de brug door middel van vervanging en renovatie van onderdelen van de brug en bijbehorende installaties. De werkzaamheden vinden plaats binnen een complexe technische, verkeerskundige en bestuurlijke omgeving, met een hoge verkeersintensiteit en aanzienlijke maatschappelijke impact. Zie voor verdere informatie de aanbestedingsdocumenten. Zie korte beschrijving.
Interne identificatiecode: 31213941
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66171000 Diensten voor financieel advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1