495290-2024 - Resultaat
Nederland – Motorvoertuigen – Leaseauto’s inclusief turn-key aflevering
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leaseauto’s inclusief turn-key aflevering
Beschrijving: Doelstelling van deze aanbesteding is te komen tot een Raamovereenkomst met één leverancier inzake leaseauto’s inclusief Turn-key aflevering volgens de aanbestedingsrichtlijnen, waarbij rechtmatigheid en doelmatigheid voorop staan.
Interne identificatiecode: Vitens_2023_0081
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000