495951-2023 - MededingingNederland-'s-Gravenhage: Opleidingsdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Reflectievaardigheden en Zelfkennis in Onderwijs
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
80500000 Opleidingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze tender heeft betrekking op de Europese openbare aanbestedingsprocedure inzake Reflectievaardigheden en Zelfkennis in Onderwijs.
Deze aanbesteding heeft tot doel het sluiten van één Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer voor het uitvoeren van diensten voor de 3 Deelnemers.
Voor een uitvoerige beschrijving van de opdracht wordt verwezen naar het Programma van Eisen als opgenomen in de Bijlage 3 van de Aanbestedingsleidraad.
Negometrix
De leidraad en bijlagen kunt u downloaden bij 'Vragenlijsten' onder 'Leidraad en bijlagen'. Om de documenten te kunnen downloaden dient u zich eerst in Negometrix (kosteloos) te registreren en aan te melden voor deze aanbesteding. Inschrijven dient digitaal op Negometrix te worden gedaan.
Ondernemers die graag nadere informatie willen over het gebruik van Negometrix, kunnen diverse instructies raadplegen op:
https://support.negometrix.com/nl/support/home
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 1 200 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
80570000 Opleidingsdiensten voor persoonlijke ontwikkeling
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Deze Europese openbare aanbesteding heeft tot doel het sluiten van één Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer voor het uitvoeren van diensten voor de Deelnemers.
Inhoudelijk betreft de opdracht het mede-ontwikkelen, verzorgen en evalueren van een (online) training Reflectievaardigheden en Zelfkennis (inclusief het thema leiderschap en vorming) en begeleiding van cursisten (supervisie, intervisie, peerassessment).