496108-2025 - Resultaat
Nederland – Verkeersborden – Leveren verkeers-, straatnaam- en komborden en komportalen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren verkeers-, straatnaam- en komborden en komportalen
Beschrijving: De opdracht omvat het leveren van verkeers- en straatnaamborden (incl. onderdelen) aan en binnen de gemeente Venlo. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 69001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34992200 Verkeersborden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1