496267-2024 - Mededinging
Nederland – Medische hulpmiddelen – Wmo-hulpmiddelen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Wmo-hulpmiddelen
Beschrijving: Openbare aanbesteding voor Wmo-hulpmiddelen waarbij de Aanbestedende Dienst drie leveranciers zoekt die op basis van een raamovereenkomst voor maximaal 8 jaar Wmo-hulpmiddelen leveren aan de gemeenten Aalsmeer en Amstelveen. De overeenkomst wordt afgesloten voor maximaal 8 jaar. De geschatte inkoopwaarde bedraagt 17 miljoen euro.
Interne identificatiecode: I&A 2023-0123
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbaar op basis van Emvi, beste Prijs-Kwaliteitsverhouding
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33196000 Medische hulpmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Levering van Wmo-hulpmiddelen aan de gemeenten Aalsmeer en Amstelveen Ca. 17000000
Interne identificatiecode: 1