Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Financieel Systeem Omroepvereniging BNNVARA
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 48000000 Software en informatiesystemen
II.1.4.
Korte beschrijving
Het leveren, implementeren en onderhouden van een softwareapplicatie voor het voeren van een financiële administratie.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
P1 Financieel systeem BNNVARA
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 48000000 Software en informatiesystemen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
1,0