496515-2024 - Mededinging
Nederland – Maatschappelijke en aanverwante diensten – Anderstaligen Jongerenwerk
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Anderstaligen Jongerenwerk
Beschrijving: De Aanbestedende dienst is van plan om me één opdrachtnemer een overeenkomst aan te gaan voor het uitvoeren van jongerenwerk voor anderstaligen. De gevraagde inzet is gemiddeld minimaal 40 uur per week, verdeeld over alle medewerkers die betrokken zijn bij de uitvoering van de overeenkomst.
Interne identificatiecode: Gemeente Den Helder Anderstaligen Jongerenwerk
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Het betreft een openbare aanbesteding voor sociale en specifieke diensten. Gunning vindt plaats op beste prijs-kwaliteitsverhouding.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Anderstaligen jongerenwerk
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: N.v.t.