496951-2024 - Resultaat
Nederland – Bedrijfskleding – Bedrijfskleding Zwembaden
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Bedrijfskleding Zwembaden
Beschrijving: De gemeente Utrecht is voornemens één raamovereenkomst af te sluiten met betrekking tot het leveren van veilige-, comfortabele bedrijfskleding voor onze medewerkers werkzaam bij de zwembaden van de gemeente. Het betreft de bedrijfskleding voor de zwembaden van het organisatieonderdeel Stadsbedrijven (SB). De gemeente verwacht over de gehele looptijd (vier jaar met de optie tot twee keer een verlenging van één (1) jaar) van de raamovereenkomst producten af te nemen met een verwachte totale waarde van circa € 150.000, -. Er is voor deze termijn gekozen zodat dit contract parallel loopt met het contract Bedrijfs- en veiligheidskleding. Ten tweede gezien de investeringskosten die gemoeid gaan met het starten en doorlopen van deze aanbesteding.
Interne identificatiecode: 2024SB091
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Er is in eerste instantie een openbare procedure gestart (2024SB091, TenderNed kenmerk 455659). De gemeente Utrecht heeft geen inschrijvingen mogen ontvangen. Vervolgens is er een onderhandelingsprocedure zonder aankondiging gestart.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18222000 Bedrijfskleding
Aanvullende classificatie (cpv): 18412000 Sportkleding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De gemeente Utrecht is voornemens één raamovereenkomst af te sluiten met betrekking tot het leveren van veilige-, comfortabele bedrijfskleding voor onze medewerkers werkzaam bij de zwembaden van de gemeente. Het betreft de bedrijfskleding voor de zwembaden van het organisatieonderdeel Stadsbedrijven (SB).
Interne identificatiecode: 1