497009-2023 - ResultaatNederland-Delft: Gebouwen- en faciliteitenbeheer
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Handymandiensten
Referentienummer: Kenmerk 5280099
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79993000 Gebouwen- en faciliteitenbeheer
II.1.4.
Korte beschrijving
De Gemeente is voornemens Handymandiensten aan te besteden. De werkzaamheden hebben betrekking op een aantal vaste, planbare activiteiten als het vullen van papier bij de printers en het buiten zetten en binnenhalen van afvalcontainers. Daarnaast het oppakken en afhandelen van de aanvragen via FMIS (Topdesk) zoals oplossen van defecten en storingen + uitvoeren van klein technisch onderhoud. Zorgen voor extern logistiek transport van bv. enkele stuks meubilair en bestellingen tussen de locaties van de Gemeente Delft met eigen vervoersmiddel. In afwachting van de voortgang van het optimaliseren van het leidingwerk. Vallen de spoelwerkzaamheden op het gebeid van legionellabeheer voor de eerste maanden in 2023 ook binnen de scope van de opdracht. Zodra het leidingwerk is aangepast komen deze werkzaamheden minder worden.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De werkzaamheden hebben betrekking op een aantal vaste, planbare activiteiten als het vullen van papier bij de printers en het buiten zetten en binnenhalen van afvalcontainers. Daarnaast het oppakken en afhandelen van de aanvragen via FMIS (Topdesk) zoals oplossen van defecten en storingen + uitvoeren van klein technisch onderhoud. Zorgen voor extern logistiek transport van bv. enkele stuks meubilair en bestellingen tussen de locaties van de Gemeente Delft met eigen vervoersmiddel.