497060-2025 - Resultaat
Nederland – Leveren van software – Her-aanbesteding EA Software Broker
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Her-aanbesteding EA Software Broker
Beschrijving: De Opdracht betreft het leveren en onderhouden van softwarelicenties, tegen optimale condities en tarieven, welke on-premise en/of als SaaS/IaaS/PaaS oplossingen afgenomen kunnen worden, inclusief service, onderhoud en gerelateerde dienstverlening. Inschrijver is bereid en in staat alle op de markt verkrijgbare standaard gebruiksrechten (licenties) en onderhoud op gebruiksrechten (licenties en/of software assurance) te leveren van de eindfabrikanten of softwareleveranciers. Het betreft nadrukkelijk géén maatwerksoftware, maar “Commercial Off The Shelf” software, oftewel software waarvoor geen doorontwikkeling bij aanschaf voor een specifieke klant nodig is. 23.700.000,-
Interne identificatiecode: 100187
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72268000 Leveren van software
Aanvullende classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Standaard applicaties gemeente Rijswijk (geen Microsoft licenties)
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschrijving: Microsoft applicaties gemeente Leidschendam-Voorburg
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschrijving: Overige standaard applicaties gemeente Leidschendam-Voorburg
Interne identificatiecode: 3