Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen op het hierboven vermelde adres
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Vechtrijk Gramsbergen "Realisatie van een nevengeul en een stadsfront langs de Vecht"
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
Scope:
Het project is opgedeeld in logisch te duiden deelprojecten. Dit zijn:
• De Nevengeul + inlaat
• Het Stadsfront
• De e-installatie (buiten scope)
Randvoorwaarden:
• Het aantonen dat al het geleverde voldoet aan het bestek.
Werkzaamheden:
De opdracht omvat in hoofdlijnen de volgende werkzaamheden:
Voor nevengeul:
- Aanbrengen inlaatconstructie en uitlaatconstructie
- Graven nevengeul
- Dempen/graven poelen
- Dempen/graven sloten
- Aanleg vispassage
- Aanbrengen stenen drempels in nevengeul
- Aanbrengen dood hout constructies in nevengeul
Voor het stadsfront:
- Damwandconstructie
- Aanleg wandelpaden
- Loopvlonder
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 45112000 Graafwerkzaamheden en grondverzet, 45112100 Graven van geulen, 45112400 Graafwerkzaamheden, 45241000 Havenbouwwerkzaamheden, 45241100 Bouwen van kades, 45243510 Aanleg van dijken en kades, 45243600 Bouwen van kademuren
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding