Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen op het hierboven vermelde adres
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderhoud Begraafplaatsen
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 98371111 Diensten voor het onderhouden van begraafplaatsen
II.1.4.
Korte beschrijving
Het werk bestaat in hoofdzaak uit:
— het onderhoud van verharding,
— het onderhoud van gras,
— het onderhoud van heesters,
— het onderhoud van hagen,
— het onderhoud van bosplantsoen,
— het onderhoud van bomen,
— het onderhoud van kolken,
— het onderhoud van terreinmeubilair,
— afvalbeheersing,
— begraven en begraafplaatsdiensten (perceel 1).
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 98371111 Diensten voor het onderhouden van begraafplaatsen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding