2. Procedure
Procedure
Titel: Operationeel Plannen
Beschrijving: Enexis wil een oplossing contracteren ter ondersteuning van de volledige operationele keten van alle organisatorische eenheden (HS/MS - Productiestraten en Productievestigingen van Enexis. Het betreft een standaard Software oplossing met Beheer & Onderhoud, Implementatie (inclusief technisch en verandermanagement), opleiding (train de trainer), rapportage, en aanverwante dienstverlening met tenminste een Projectplanning, Capaciteitsplanning en Resourceplanning oplossing, inclusief benodigde systeem koppelingen. 30.000.000,00
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Enexis zoekt naar een standaard ICT SaaS oplossing met Beheer & Onderhoud, Implementatie (inclusief technisch en verandermanagement, exclusief uitrol binnen Enexis zelf), opleiding (train de trainer), rapportage, en aanverwante dienstverlening met tenminste een Projectplanning, Capaciteitsplanning en Resourceplanning oplossing, inclusief benodigde systeem koppelingen.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48600000 Database- en besturingssoftware
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Enexis zoekt een standaard ICT Software oplossing met Beheer & Onderhoud, Implementatie (inclusief technisch en verandermanagement), opleiding (train de trainer), rapportage, en aanverwante dienstverlening met tenminste een Projectplanning, Capaciteitsplanning en Resourceplanning oplossing, inclusief benodigde systeem koppelingen. 30.000.000,00
Interne identificatiecode: 1