Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese aanbesteding multifunctionals
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 30232100 Printers en plotters
II.1.4.
Korte beschrijving
Het selecteren van één leverancier die kan voorzien in het leveren, beheren en onderhouden van multifunctionals printers, verbruiksmaterialen, software en firmware, voor de verschillende schoollocaties van CVO-AV.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het voorzien van 34 multifunctionals en 41 printers op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren;
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen