Soort aanbestedende dienst Ander type: Concessiehouder Vlaamse Overheid
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Meerjarige overeenkomst 2023-2026 voor de levering van brandnis-/brandhulppostkasten (Perceel 1) en de plaatsing en het onderhoud van van brandnis-/brandhulppostkasten (Perceel 2)
Referentienummer: LHT-LHT2201-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 39122100 Kasten
II.1.4.
Korte beschrijving
Meerjarige overeenkomst 2023-2026 voor de levering van brandnis-/brandhulppostkasten (Perceel 1) en de plaatsing en het onderhoud van brandnis-/brandhulppostkasten (Perceel 2)
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
levering van brandnis-/brandhulppostkasten
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 44220000 Schrijnwerk voor de bouw
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
zie selectieleidraad
plaatsing en onderhoud van brandnis-/brandhulppostkasten
Perceel nr.: 2