2. Procedure
Procedure
Titel: Kwaliteitsmetingen Schoonmaak
Beschrijving: De Opdracht bestaat uit: 1. Het uitvoeren van kwaliteitsmetingen op schoonmaakgebied (VSR-KMS metingen die is vastgelegd in een nationale norm van het Normalisatie-instituut; de NEN 2075). 2. Het inmeten van nieuwe locaties en bestaande locaties waar aanpassingen hebben plaatsgevonden aan de inrichting (vloerafwerking) en/of indeling. 3. Onafhankelijk advies uitbrengen in geval van een dispuut met een 3e partij / leverancier op het gebied van schoonmaakdienstverlening.
Interne identificatiecode: T122700
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000