49755-2024 - Resultaat
België – Uitvoeren van studies – Openbare procedure voor het in kaart brengen en formuleren van beleidsaanbevelingen inzake 1. circulariteit in aankopen bij de federale overheid en 2. de ecologische en sociale impact van het gebruik van ICT-materiaal dat aangekocht of geleased wordt door de federale overheid dat aangekocht of geleased wordt door de federale overheid
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Openbare procedure voor het in kaart brengen en formuleren van beleidsaanbevelingen inzake 1. circulariteit in aankopen bij de federale overheid en 2. de ecologische en sociale impact van het gebruik van ICT-materiaal dat aangekocht of geleased wordt door de federale overheid dat aangekocht of geleased wordt door de federale overheid
Beschrijving: Openbare procedure voor het in kaart brengen en formuleren van beleidsaanbevelingen inzake 1. circulariteit in aankopen bij de federale overheid en 2. de ecologische en sociale impact van het gebruik van ICT-materiaal dat aangekocht of geleased wordt door de federale overheid dat aangekocht of geleased wordt door de federale overheid
Interne identificatiecode: BOSA-DGRO -2022 R&O 076-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79311000 Uitvoeren van studies
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Het in kaart brengen van wat gebeurt met de materialen en producten aangekocht door de federale overheid en het formuleren van beleidsaanbevelingen tot het bevorderen van de circulariteit bij de feder
Beschrijving: Zie bestek.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 79311000 Uitvoeren van studies
Perceel: LOT-0002
Titel: Het in kaart brengen van de ecologische en sociale impact van het ICT-materiaal dat aangekocht of geleased wordt door de federale overheid en het formuleren van beleidsaanbevelingen.
Interne identificatiecode: 2