497921-2025 - Resultaat
Nederland – Reparatie en onderhoud van brandblusinstallaties – Onderhoud van brandblusmiddelen 2026 – 2029 in gebouwen en voertuigen van de Gemeente Breda
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud van brandblusmiddelen 2026 – 2029 in gebouwen en voertuigen van de Gemeente Breda
Beschrijving: Procedure Aanbesteding middels de Europese openbare procedure conform de (gewijzigde) aanbestedingswet 2012. Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding is de Gemeente Breda. Voor meer informatie over de Gemeente Breda verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www.breda.nl. Opdracht De opdrachtgever onderscheidt vier soorten onderhoud aan gebouwen, terreinen en installaties, te weten: algemeen, contract, correctief en planmatig onderhoud. De aard van de opdracht betreft het verrichten van het contract onderhoud (incl. keuringen) en het correctief onderhoud van losse brandblusmiddelen, brandslanghaspels, droge blusleidingen en hydranten tbv brandbestrijding in gebouwen en/of voertuigen. De opdracht betreft in het bijzonder: het verrichten van onderhoud, keuringen en correctief onderhoud van losse brandblusmiddelen, brandslanghaspels, droge blusleidingen en hydranten aanwezig in gebouwen uit de inventarisatielijst van de opdrachtgever. Het betreft het uitvoeren van deze werkzaamheden, die volgens de verdeellijst en eventueel aanvullende afspraken tussen de huurder / gebruiker van het gebouw met de opdrachtgever, voor uitvoering en rekening van de opdrachtgever komen. het verrichten van service onderhoud, keuringen en correctief onderhoud met betrekking van losse brandblusmiddelen aanwezig in voertuigen in eigendom en/of beheer van de opdrachtgever. Het in voorkomend geval 1-op-1 vervangen / uitwisselen van losse brandblusmiddelen in eigendom en beheer van de opdrachtgever. Percelen Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. Doel Het doel van deze aanbesteding is om voor de levering van deze diensten een raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer met een looptijd van twee jaar met als ingangsdatum 01 januari 2026. Opdrachtgever is bevoegd deze raamovereenkomst twee (2) maal met een periode van één (1) jaar te verlengen. De besluitvorming ten aanzien van deze verlenging(en) geschiedt op basis van evaluatie van de geleverde prestaties. Maximale contractwaarde De maximale opdrachtwaarde in het kader van deze raamovereenkomst wordt gesteld op € 700.000,- bezien over de looptijd van de overeenkomst, inclusief verlengingsopties. Aan het genoemde bedrag kunnen geen rechten worden ontleend. Voor opdrachtgever geldt geen afnameverplichting. Mocht gedurende de looptijd van de raamovereenkomst de maximale opdrachtwaarde worden overschreden dan zal de raamovereenkomst (eerder) worden beëindigd. Mercell Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online worden afgehandeld via het Mercell platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Interne identificatiecode: M2407 1868
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50413200 Reparatie en onderhoud van brandblusinstallaties
Aanvullende classificatie (cpv): 35100000 Nood- en veiligheidsuitrusting, 35111300 Brandblustoestellen, 35111320 Draagbare brandblusapparaten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000