2. Procedure
Procedure
Titel: Verwerken van Milieustraatstromen voor GRR Blink
Beschrijving: Aanbesteding met een Europese openbare procedure voor het verwerken van Milieustraatstromen van Gemeenschappelijke Regeling Reiniging Blink (verder Blink). Blink is de Opdrachtgever. Aard van de opdracht Het betreft het verwerken en optioneel transporteren van diverse milieustraatstromen afkomstig van de milieustraten in het verzorgingsgebied van Blink. Doel van de aanbesteding De Aanbesteding heeft ten doel om met één contractpartij een overeenkomst te sluiten. De overeenkomst gaat in op 1 april 2025 en heeft een looptijd van twee (2) jaar met twee keer een optie voor Opdrachtgever tot verlenging voor de duur met één (1) jaar. Prognose van de opdracht (per jaar) GHRA 4200 ton A/B-hout 5400 ton Bouw- en sloopafval (BSA) 2590 ton C-hout 1000 ton Dakleer 225 ton Gunningscriterium Gunning vindt plaats aan de hand van Laagste prijs. Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online plaatsvinden gebruik makende van het Mercell Source-to-Contract platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de vragenlijsten.
Interne identificatiecode: 2025/MW/PV/01 (Blink)
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aanvullende classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking, 90514000 Diensten voor afvalrecycling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000