2. Procedure
Procedure
Titel: Adviseur officemanagement en bedrijfsvoering Zuid-Limburg Bereikbaar
Beschrijving: Programmabureau Zuid-Limburg Bereikbaar is per 1 juli op zoek naar een adviseur officemanagement en bedrijfsvoering (hierna: adviseur) die op zelfstandige wijze vormgeeft aan een effectieve uitvoering van de officemanagement- en bedrijfsvoeringsprocesssen. Voor meer informatie wordt verwezen naar de uitvraag. Bijgevoegde handleiding geeft een nadere instructie over het inschrijven op een uitvraag.
Interne identificatiecode: TI-2024-0605
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Uitvraag binnen dynamisch aankoopsysteem.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000