2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaak en glasbewassing gemeentelijke gebouwen
Beschrijving: Schoonmaak en glasbewassing gemeentelijke gebouwen Schoonmaak (incl. glasbewassing) op de volgende locaties: Gemeentehuis Steenwijkerland, diverse gymlokalen, Multifunctionele Centra (scholen, gymzaal) en de Gemeentewerf.
Interne identificatiecode: 2024-012761
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919200 Schoonmaken van kantoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Deze aanbesteding bestaat niet uit meerdere percelen. Er kan alleen op het geheel ingeschreven worden.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Na de initiële looptijd van de overeenkomst (vier jaar) kan de overeenkomst driemaal met een periode van twee jaar verlengd worden.