Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233120 Wegenbouwwerken
Aanvullende classificatie (cpv): 45233141 Wegenonderhoud
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie documentatie