See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Oracle en PostgreSQL databasebeheer
Beschrijving: Middels deze vrijwillige aankondiging vooraf wil Waterschap Rijn en IJssel (hierna: WRIJ) marktpartijen op de hoogte brengen van het voornemen deze opdracht te gunnen aan Sopra Steria Nederland B.V. WRIJ heeft gekozen deze aankondiging toe te passen op grond van artikel 2.32 lid 1 sub b, mededinging om technische redenen ontbreekt. Er wordt een overeenkomst afgesloten voor gebruik en onderhoud van de database-software van Oracle en PostgreSQL. Daarnaast wordt ook de technische consultancy voor deze database-software afgesloten.
Interne identificatiecode: 268926
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000