2. Procedure
Procedure
Titel: BHV Opleidingen en trainingen
Beschrijving: De dienstverlening heeft betrekking op het tweetalig (Engels/Nederlands) kunnen trainen en opleiden van medewerkers voor BHV opleidingen uit het lesplan van de Universiteit Leiden (zie bijlage A ‘Lesplan Bedrijfshulpverlening’). Een BHV-er moet goed zijn opgeleid om in geval van nood de werknemers, gasten en studenten in veiligheid te brengen. Deze opdracht bestaat uit de volgende onderdelen: • het verzorgen van BHV basis, ploegleider basis opleidingen en ploegleider herhalingstrainingen op locatie van Universiteit Leiden • het verzorgen van blusoefeningen op locatie van Universiteit Leiden (Gorlaeus); • het verzorgen van LEH-herhalingstrainingen op locaties van Universiteit Leiden; • het verzorgen van brandmeldinstallatie opleidingen op locatie van Universiteit Leiden; • het leveren van (digitale) leermiddelen en (digitaal) beschikbaar stellen van lesmaterialen; • het examineren en zorgdragen voor certificering van deelnemers; • het voeren van een certificatie administratie en daaruit voortvloeiende werkzaamheden; • Opleidingen op maat en in verschillende thema’s. • Het faciliteren van een portal waarin deelnemers zelf kunnen inschrijven voor oefeningen. Ten behoeve van Faculteit Wiskunde en Natuurwetenschappen op locatie van de faculteit: • Ademlucht basis en herhaling; • Ondersteuning scenario oefening; • Blusinstructie voor alle nieuwe medewerkers en studenten.
Interne identificatiecode: I-0006
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80550000 Diensten voor opleiding inzake veiligheid
Aanvullende classificatie (cpv): 80560000 Diensten voor opleiding inzake gezondheidszorg en EHBO
5. Perceel
Perceel: LOT-0000