498642-2024 - Mededinging
Nederland – Schoonmaken van scholen – Europese Aanbesteding Schoonmaakonderhoud Onderwijsgroep Oost-Brabant
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese Aanbesteding Schoonmaakonderhoud Onderwijsgroep Oost-Brabant
Beschrijving: Voor Onderwijsgroep Oost-Brabant is deze Europese Aanbesteding Schoonmaakonderhoud in de markt gezet. De opdracht bestaat uit schoonmaakonderhoud en glasbewassing op afroep. De opdracht is onderverdeeld in 2 percelen waarbij perceel 1 bestaat uit de locaties: De Laarbeecke, Molenstraat, Deltaweg en Gasthuisstraat. Perceel 2 bestaat uit de locaties: Macropedius, Doregraaf en Willibrord Gymnasium. € 2.500.000
Interne identificatiecode: KQCK/25062024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Perceel 1 bestaat uit de locaties: - De Laarbeecke - Beek en Donk - Molenstraat - Helmond - Deltaweg - Helmond - Gasthuisstraat - Helmond betreft Schoonmaakonderhoud en glasbewassing op afroep. €1.100.000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst wordt aangegaan voor onbepaalde tijd. Na 6 jaar kan een marktconformiteitstoets uitgevoerd worden.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschrijving: Perceel 2 bestaat uit de locaties: Macropedius - Gemert - Doregraaf - Gemert - Willibrord Gymnasium - Deurne Betreft Schoonmaakonderhoud en glasbewassing op afroep € 1.400.000
Interne identificatiecode: 2