498680-2021 - MededingingBelgië-Brussel: Bouwen van gebouwen
Aankondiging van een opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Opdracht voor ontwerp en bouw van Mastercampus Roeselare in de vorm van een Design & Build
Referentienummer: VDAB Dienst Inkoop-2021/334/FAC/INK/PM-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45210000 Bouwen van gebouwen
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 41 323 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45210000 Bouwen van gebouwen, 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding