2. Procedure
Procedure
Titel: Ervaren handhavingsjurist bouw (32-36 uur per week)
Beschrijving: Het accent bij jouw taken ligt bij het oppakken van nieuwe en lopende handhavingszaken en het oppakken van bezwaar -en beroepzaken op het gebied van bouwen.
Interne identificatiecode: Juridisch
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1