2. Procedure
Procedure
Titel: Ledenmagazine 'Objectief & Gezond': drukken, postklaar maken, frankeren en verzenden
Beschrijving: Ledenmagazine 'Objectief & Gezond': drukken, postklaar maken, frankeren en verzenden
Interne identificatiecode: PPP0W2-354/5160/2025/007/ILIE
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79820000 Diensten in verband met het drukken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/007/ILIE_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 79800000 Drukkerij- en aanverwante diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79820000 Diensten in verband met het drukken