2. Procedure
Procedure
Titel: Ingenieursdiensten Velostrada Schakel 1: Beweegbare brug over de Trekvliet
Beschrijving: Scope van de Opdracht: De Opdracht betreft het voorbereiden van de bouw van de beweegbare fiets- en voetgangersbrug over de Trekvliet. Onderdeel hiervan maken uit: het uitvoeren van onderzoeken en opstellen van adviezen in de pre-contractuele fase; het maken van een Voorlopig Ontwerp; het opstellen van een volledig UAV-gc contractdossier voor de realisatie van het project; optioneel: ondersteuning van de Opdrachtgever tijdens de aanbestedingsprocedure voor de realisatiefase; optioneel: ondersteuning van de Opdrachtgever tijdens de uitvoeringsfase van het project. De duur van de Opdracht wordt geschat op ca. 3,5 jaar. De start van de Overeenkomst is voorzien vanaf eind juli/begin augustus 2024 en vangt aan met de VO-fase. De start van de aanbesteding voor het realisatiecontract is voorzien in januari 2026. De Opdracht eindigt na de oplevering van het realisatieproject, voorzien in december 2027.
Interne identificatiecode: DSO-24.055
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000