499469-2026 - Resultaat
Nederland – Grondverzet – RAW-raamovereenkomst civieltechnische werkzaamheden regionale waterkeringen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: RAW-raamovereenkomst civieltechnische werkzaamheden regionale waterkeringen
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: verrichten van diverse opruimingswerkzaamheden, inclusief afvoeren; grond ontgraven, leveren, vervoeren, bewerken en verwerken; leveren en plaatsen van hekwerken; aanbrengen kunstwerken en waterbouwconstructies; afwerken/inzaaien kade, rij- en werkstroken; bijkomende werkzaamheden.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45112500 Grondverzet
Aanvullende classificatie (cpv): 45246410 Onderhoud van hoogwaterkeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000