See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Enkelvoudige raamovereenkomst - Projectfase E34-west
Beschrijving: Enkelvoudige raamovereenkomst i.k.v. Projectfase E34-west
Interne identificatiecode: DMOW/MT/02873
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 71241000 Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse, 79420000 Diensten op het gebied van management, 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging, 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie, 90711400 Uitvoeren van milieueffectstudie voor andere dan bouwwerkzaamheden, 71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DMOW/MT/02873 - 1
Beschrijving: zie bestek
Interne identificatiecode: 1