499720-2026 - Resultaat
Nederland – Touchscreenmonitors – Levering van Digiborden
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van Digiborden
Beschrijving: Levering van Digiborden NVT
Interne identificatiecode: 2026/VLC/12249670
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30231320 Touchscreenmonitors
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: NVT