2. Procedure
Procedure
Titel: Openbare Europese aanbesteding openbare sport- en speellocaties gemeente Stein
Beschrijving: Door middel van deze aanbesteding wil de gemeente Stein borgen dat de zij een divers aanbod van openbare sport- en speellocaties kan bieden aan haar inwoners. Het doel van de opdrachtgever is om een opdrachtnemer te contracteren die kwalitatief goede sport en speellocaties verzorgt en de gemeente zoveel mogelijk ontzorgt in het traject van voorbereiding tot en met uitvoering. Er staan gedurende de loop van de raamovereenkomst 20 speeltuinen op de planning om aan te leggen of her in te richten.
Interne identificatiecode: KQRVE/01112024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37535200 Speeltuinuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Na het einde van de initiële periode, kan de raamovereenkomst tweemaal (2) verlengd worden met één (1) jaar tot en met uiterlijk 1 juni 2029.